50YXJ1000MFFC16X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50YXJ1000MFFC16X25
JLCPCB Part #
C20539383
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 16mm 2.73A@100kHz 25mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS