200RX3022MT810X16
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200RX3022MT810X16
JLCPCB Part #
C1598332
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-25℃~+130℃ 10mm 120mA@120Hz 16mm 2000hrs@130℃ 200V 22uF 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS