LKG1V182MESZBK
MFR.Part #
LKG1V182MESZBK
JLCPCB Part #
C1601784
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.55A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 1800uF 22mm 25mm 35V ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS