35ZLG150MEFCT78X11.5
MFR.Part #
35ZLG150MEFCT78X11.5
JLCPCB Part #
C1647219
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 150uF 3.5mm 3000hrs@105℃ 35V 36mΩ 490mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS