50MXC2200MEFCSN22X25
MFR.Part #
50MXC2200MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C1601214
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.6A@120Hz 10mm 2200uF 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 50V ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS