50MXG3300MEFCSN20X35
MFR.Part #
50MXG3300MEFCSN20X35
JLCPCB Part #
C1137038
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.97A@120Hz 10mm 20mm 3000hrs@105℃ 3300uF 35mm 50V ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS