25MS56.8MEFCTZ4X5
MFR.Part #
25MS56.8MEFCTZ4X5
JLCPCB Part #
C1591342
Package
Plugin,D4xL5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 1000hrs@85℃ 19mA@120Hz 25V 4mm 5mm 6.8uF ±20% 插件,D4xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS