50MXC3300MEFCSN22X35
MFR.Part #
50MXC3300MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C1602180
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.97A@120Hz 10mm 22mm 3000hrs@105℃ 3300uF 35mm 50V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS