400LSU4700M64X139
MFR.Part #
400LSU4700M64X139
JLCPCB Part #
C1616183
Package
Bolt,D64xL139mm
Description
-25℃~+85℃ 139mm 28.2mm 400V 4700uF 5000hrs@85℃ 64mm ±20% 螺栓,D64xL139mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS