200USG470MEFCSN20X35
MFR.Part #
200USG470MEFCSN20X35
JLCPCB Part #
C3721392
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 1.93A@120Hz 10mm 200V 20mm 3000hrs@85℃ 35mm 470uF ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS