10USC15000MEFC20X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
10USC15000MEFC20X35
JLCPCB Part #
C1604343
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10V 10mm 15000uF 2.9A@120Hz 20mm 3000hrs@85℃ 35mm ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS