250MXG330MEFCSN20X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
250MXG330MEFCSN20X35
JLCPCB Part #
C1604647
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.57A@120Hz 10mm 20mm 250V 3000hrs@105℃ 330uF 35mm ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS