450USC220MEFCSN25X40
MFR.Part #
450USC220MEFCSN25X40
JLCPCB Part #
C1606615
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.226A@10kHz 220uF 25mm 3000hrs@85℃ 40mm 450V ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS