450USG270MEFCSN25X40
MFR.Part #
450USG270MEFCSN25X40
JLCPCB Part #
C1588147
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 1.81A@120Hz 10mm 25mm 270uF 3000hrs@85℃ 40mm 450V ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS