200USG560MEFCSN22X30
MFR.Part #
200USG560MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1583097
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.43A@120Hz 200V 22mm 3000hrs@85℃ 30mm 560uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS