EET-UQ2D122CA
MFR.Part #
EET-UQ2D122CA
JLCPCB Part #
C3721673
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1200uF 166mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 200V 25mm 3.5A@120Hz 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS