50USC4700MEFCSN30X25
MFR.Part #
50USC4700MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C1581511
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 25mm 3000hrs@85℃ 30mm 4700uF 50V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS