63ZLH1500MEFC16X35.5
MFR.Part #
63ZLH1500MEFC16X35.5
JLCPCB Part #
C5115510
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.824A@120Hz 10000hrs@105℃ 1500uF 16mm 35.5mm 63V 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS