50MS71MTZ4X7
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50MS71MTZ4X7
JLCPCB Part #
C1591318
Package
Plugin,D4xL7mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 1uF 4mm 50V 7mm ±20% 插件,D4xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS