10VXG18000MEFC25X35
MFR.Part #
10VXG18000MEFC25X35
JLCPCB Part #
C1602233
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+150℃ 10V 10mm 18000uF 2.32A@120Hz 25mm 35mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS