420USG150MEFCSN25X25
MFR.Part #
420USG150MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1609496
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 1.3A@120Hz 10mm 150uF 25mm 25mm 3000hrs@85℃ 420V ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS