420USG120MEFCSN22X25
MFR.Part #
420USG120MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C1603929
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 1.08A@120Hz 10mm 120uF 22mm 25mm 3000hrs@85℃ 420V ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS