25ZLH330MHFC(8X11.5)
MFR.Part #
25ZLH330MHFC(8X11.5)
JLCPCB Part #
C3035364
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 25V 330uF 8mm ±20% Plugin,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS