450WA6.8MEFCG412.5X16
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
450WA6.8MEFCG412.5X16
JLCPCB Part #
C1498388
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-25℃~+85℃ 12.5mm 16mm 2000hrs@85℃ 450V 5mm 6.8uF 77mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS