450USG150MEFCSN25X25
MFR.Part #
450USG150MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C3721439
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 1.29A@120Hz 10mm 150uF 25mm 25mm 3000hrs@85℃ 450V ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS