400USG150MEFCSN25X25
MFR.Part #
400USG150MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C3722199
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 1.21A@120Hz 10mm 150uF 25mm 25mm 3000hrs@85℃ 400V ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS