LGM2W181MELA25
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGM2W181MELA25
JLCPCB Part #
C3721585
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 25mm 25mm 450V 470mA@120Hz ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS