2.5SXB150M
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
2.5SXB150M
Description
-55℃~+105℃ 1.9mm 13mΩ 150uF 2.5V 2000hrs@105℃ 3A@100kHz Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS