LKS2A272MESC
MFR.Part #
LKS2A272MESC
JLCPCB Part #
C1609876
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10mm 2700uF 3.2A@120Hz 30mm 35mm ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS