450VXH270MEFCSN35X30
MFR.Part #
450VXH270MEFCSN35X30
JLCPCB Part #
C1594431
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.48A@120Hz 10mm 270uF 30mm 35mm 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS