63MXC4700MEFCSN25X50
MFR.Part #
63MXC4700MEFCSN25X50
JLCPCB Part #
C7031616
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 25mm 3000hrs@105℃ 4700uF 50mm 63V ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS