400HXC180MEFCSN30X30
MFR.Part #
400HXC180MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C1609269
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.61A@120Hz 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 30mm 30mm 400V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS