25MS747MEFCT56.3X7
MFR.Part #
25MS747MEFCT56.3X7
JLCPCB Part #
C5487224
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 25V 47uF 6.3mm 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS