500USK330MEFCSN35X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
500USK330MEFCSN35X30
JLCPCB Part #
C1592022
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.18A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 330uF 35mm 500V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS