450USC330MEFCSN35X35
MFR.Part #
450USC330MEFCSN35X35
JLCPCB Part #
C1608839
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 3.01A@10kHz 3000hrs@85℃ 330uF 35mm 35mm 450V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS