400MXC100MEFCSN20X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400MXC100MEFCSN20X35
JLCPCB Part #
C1602066
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 20mm 3000hrs@105℃ 35mm 400V 700mA@120Hz ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS