LKS1K182MESY
MFR.Part #
LKS1K182MESY
JLCPCB Part #
C1603792
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 1800uF 2.25A@120Hz 20mm 35mm 80V ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS