400BXC15MEFCG412.5X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400BXC15MEFCG412.5X20
JLCPCB Part #
C1597606
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 12000hrs@105℃ 15uF 20mm 400V 550mA@100kHz 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS