50MXG12000MEFCSN35X35
MFR.Part #
50MXG12000MEFCSN35X35
JLCPCB Part #
C1137090
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 12000uF 3000hrs@105℃ 35mm 35mm 4.56A@120Hz 50V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS