200MXG470MEFCSN20X35
MFR.Part #
200MXG470MEFCSN20X35
JLCPCB Part #
C1664435
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.76A@120Hz 10mm 200V 20mm 3000hrs@105℃ 35mm 470uF ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS