200WXA6.8MEFCTA8X9
MFR.Part #
200WXA6.8MEFCTA8X9
JLCPCB Part #
C1594280
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-25℃~+125℃ 2000hrs@105℃ 200V 6.8uF 8mm 90mA@10kHz 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS