400SXC100MEFCSN22X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400SXC100MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C1602881
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 35mm 400V 713mA@10kHz ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS