450USG120MEFCSN20X35
MFR.Part #
450USG120MEFCSN20X35
JLCPCB Part #
C1602990
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 1.04A@120Hz 10mm 120uF 20mm 3000hrs@85℃ 35mm 450V ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS