25YXS4700MEFC16X35.5
MFR.Part #
25YXS4700MEFC16X35.5
JLCPCB Part #
C5114716
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 2.856A@120Hz 25V 35.5mm 4700uF 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS