25YXS4700MEFC18X31.5
MFR.Part #
25YXS4700MEFC18X31.5
JLCPCB Part #
C5114717
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 2.919A@120Hz 25V 31.5mm 4700uF 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS