25PX6800MEFCGC16X35.5
MFR.Part #
25PX6800MEFCGC16X35.5
JLCPCB Part #
C5492702
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-25℃~+105℃ 16mm 25V 35.5mm 6800uF ±20% Plugin,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS