25YXG4700MEFC18X35.5
MFR.Part #
25YXG4700MEFC18X35.5
JLCPCB Part #
C1586997
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 14mΩ 18mm 2.954A@120Hz 25V 35.5mm 4700uF 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS