200VXR470MEFCSN30X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200VXR470MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C1605592
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.4A@120Hz 10mm 200V 25mm 30mm 470uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS