25YXF4700MEFC18X35.5
MFR.Part #
25YXF4700MEFC18X35.5
JLCPCB Part #
C5114665
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.76A@120Hz 10000hrs@105℃ 18mm 25V 35.5mm 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS