35YXG100MEFCFA8X11.5
MFR.Part #
35YXG100MEFCFA8X11.5
JLCPCB Part #
C5114820
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11.5mm 3.5mm 35V 4000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS